KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259389
nr 1625 9389
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 59x111 cm, yttermått inklusive ram: 87x140 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:07:42
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr